Baner informujący o Forum Zdrowie Pracownika i wystąpieniu eksperta Beaty Dyragi z prelekcją o tym, jak budować zdrowie psychiczne pracowników

Beata Dyraga na Forum Zdrowia Pracownika w 2021 | Zdrowie psychiczne pracowników

Jak skutecznie budować zdrowie psychiczne pracowników? Jakie usługi, strategie i programy wellbeingowe wdrażać, by wspierały i budowały autentyczne zaangażowanie pracowników, a organizacjom przynosiły dumę i satysfakcję? Jaką rolę odgrywa w tym komunikacja online?

O tym wszystkim opowiem już 17 lutego o godz. 11:25 podczas mojego wystąpienia na Forum Zdrowia Pracownika. Lutowa edycja poświęcona jest zdrowiu psychicznemu w miejscu pracy i odbywa się w całości online. To dobra okazja, aby się spotkać, gdziekolwiek jesteś!

Jako prekursorka corporate wellness w Polsce zawsze goszczę na najważniejszych wydarzeniach dotyczących zdrowia pracownika oraz promujących mądry i strategiczny wellbeing.

Tym razem również mnie nie zabraknie i Ciebie też – mam nadzieję. Jak zwykle możesz liczyć na konkretne i pomocne informacje. A jest o czym mówić.

Skuteczny wellbeing online – czy to ma sens?

Tylko sobie wyobraź – setki ludzi na moich autorskich wykładach o rezyliencji czy radzeniu sobie z emocjami i stresem, w 100% obłożone konsultacje psychologiczne i warsztaty, na które ludzie długo czekają w poczekalni Teams’ów, by się dostać. Niemożliwe? A jednak. Tak wygląda ostatnio moja – nasza firmowa – codzienność.

Z pewnością wyglądałaby skromniej, gdyby nie fakt, że już na długo przed pandemią wzięliśmy byka za roki i oswoiliśmy wirtualną rzeczywistość. Przygotowaliśmy się i dziś są tego realnego efekty.

Od 2002 roku buduję, wdrażam i mierzę efekty działań, osiągając nierzadko spektakularne sukcesy, jak w przypadku wielkiego projektu wellbeingowego w płockiej fabryce Levi Strauss Polska. Ten projekt jest badany obecnie przez Uniwersytet Harvarda i rozpisują się o nim media. Warto sięgnąć do lektury – to dobrze opisane studium przypadku.

Beata Dyraga na Forum Zdrowie Pracownika już w lutym 2021

Wiem doskonale, z czym borykają się dziś firmy i pojedynczy człowiek. I wiem, jak temu zaradzić. Dlatego zapraszam Cię na moje wystąpienie: Jak skutecznie budować zdrowie psychiczne pracowników – rozwiązania na tu i teraz. Po prelekcji będzie czas na rozmowę – liczę na Twoje pytania.

Spotkajmy się 17 lutego o 11:25 na Forum Zdrowie Pracownika. Do zobaczenia, Beata Dyraga 🙂

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA. Link znajdziesz TU>>

Beata Dyraga – prekursorka wellbeingu korporacyjnego w Polsce, założycielka i prezeska Grupy Prodialog, inspirujący mówca, nauczycielka praktyki Świadomej Obecności. Kobieta biznesu i po prostu kobieta, która kocha życie nad życie 🙂